Black Powder (Siyah Diş Tozu) Türkiye

Dünyanın çeşitli yerlerinde fenomen olan ürün black powder Türkiye’de satılmaya başlanmış olup sosyal medyayı da takip ediyorsanız adından çok söz ettiren diş temizleyici ürünler arasına girmiştir. Peki bu siyah diş tozu Türkiye resmi sayfamızdaki ürün nedir: Black powder aktif karbon içerikli bir diş bakım ürünüdür. Aynı zamanda hologramlı olma özelliği ile sahte ürünlere karşı önlem alınmıştır. Üzerindeki hologramı sorgulayarak almış olduğunuz diş bakım ürününün orjinal olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun dışında siyah diş tozu denmesinin nedeni de ürün içerisinde bulunan kapsülüün deki tozların renginin siyah oluşudur.
Black Powder Nerede Satılır
Ürün black powder Türkiye resmi sitemiz üzerinden satılmakta olup şu an kozmetik, eczane ya da başka yerlerde satılmamaktadır.

Yurt Dışından Sipariş Verebilir Miyim?
Siparişler sadece Türkiye içinden alınmaktadır. Bu yüzden yurt dışına sipariş gönderimimiz olmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kargo Ücreti Öder Miyim?
Anasayfada da belirtildiği gibi 3 kutu ve üzeri alımlarda kargo ücreti alınmaz. 1 veya 2 kutu alımlarda 8 lira ek olarak kargo ücreti sizden tahsil edilmektedir.

Nerede Üretilmiştir
Ürün üretim yer Türkiye olup tamamiyle yerli malı olma özelliğine sahiptir. Sizde black powder Türkiye sitemize giriş yapıp bu ürünü satın almak istiyorsanız masaüstünden giriyorsanız üstte resim altındaki menüde yer alan hemen satın al sayfasına tıklamanız gerekmektedir. Ayrıca mobilden giriyorsanız sipariş ver butonu sayfanın altında yer alır.

  1. simge

    23 Ağustos 2017

    şuan 2 kutu satın alımında kargo ücretsiz mi ?

  2. admin

    25 Ağustos 2017

    2 kutu alımlarda kargo ücretsizdir.

Yorum Yazın
Black Powder