Black powder Siyah Diş Tozu İnstagram

Black powder siyah diş tozu instagram reklamlarını görüp sitemize girdiyseniz en doğru yerdesiniz. Yeni diş bakım ürünlerinden olan black powder ürünü resmi sitemizde 69 lira yerine 39 liraya kampanyalı olarak satılmaktadır. Siyah diş tozu intagram sayfasında görmüş olduğunuz bu ürünü almak istiyorsanız en doğru yerde bulunmaktasınız. Orjinal ürün garantisi ile satılmakta olan black powder ürününü satın almak için yapmanız gereken tek şey bir alo demek olacaktır.
Sosyal medya da yaygınlaşan çılgınlık black powder instagram ve birçok sosyal medya da adından söz ettirerek en çok merak edilen diş ürünleri arasına girmeyi başlamıştır. Aktif karbon içerikli bu ürün sitemizde kampanyalı fiyatından herkes yararlanabilsin diye indirimli olarak sizlere sunulmaktadır. Faturalı ve hologramlı gönderilen black powder ürünü resmi satış sitesi aracılığı ile almak istiyorsanız sitemizde siparişinizi verebilirsiniz. 3 kutu 99 lira gibi bir fiyattan satılan ürünümüz kapınıza kadar kargo ile gelir.

Kullanımı son derece basit olan bu ürün içerinden çıkan bir kapsülü açın ve içindeki tozu diş fırçasına sürerek dişlerinizi fırçalıyınız. Fırçaladıktan sonra ağzınızı iyice durulayınız. Dikkat edilecek husus black powder tozunu yutmamanız gerekmektedir. Siyah diş tozu instagram ürününü sitemiz aracılığı ile alan kişilere 3 kutu ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir.

Yorum Yazın
Black Powder