Black Powder Diş Beyazlatma İçeriği

Black powder ile ilgili en çok merak edilenlerin başında içeriği gelmektedir. Bu yazı da sizlere black powder içeriği nelerden oluşuyor bu konu ile ilgili bilgi verecek olursak:

İçeriği
İçeriği tamamen doğal maddelerden oluşan ürünün içerisinde daha önce de bahsettiğimiz gibi sarı sabır, nane, adaçayı ve zerdeçal yer alır.
Zerdeçal: Bir baharat olarak da bilinen zerdeçal black powder içeriğini oluşturan maddelerdendir. Özellikle Orta Asyada çok yaygın bir bitkidir.
Nane: Nane evimizde, soframız da çokça kullandığımız ve sevdiğimiz bir bitki olup. Özellikle diş macunu veya diş bakım ürünlerinin de vazgeçilmezidir. Ayrıca sakız ve şeker gibi şeylerde de nefesin güzel kokması için tüketmekteyiz.

Adaçayı: Her mevsimde bulunabilen özellikle çayı ile ünlü olan adaçayı bitkisi black powder diş beyazlatma içeriğini oluşturan bir diğer bitki olup Akdeniz’e kıyısı olan hemen hemen her yer de yetişir.

Yukarıda sizlere black powder içeriğinde ne var ve bu bitkiler hakkında kısa tanımlamalar yapılmıştır.
Bir kutusu 15 günlük olan bu diş bakım ürününü sitemiz aracılığı ile orjinal olarak kapınıza kadar gönderip ürün ücretini de kapıda verebilirsiniz.

En uygun fiyat avantajı ile sitemiz üzerinden alabileceğiniz bu ürün hem faturalı hem de hologram kontrol yöntemi ile orjinallik güvenliği korunmaktadır. Lütfen ürünün taklitlerinden sakınınız. Ayrıca muhafaza şartları olarak kutu üzerindeki bilgilere uyunuz ve ürünü çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Yorum Yazın
Black Powder