Black Powder Diş Beyazlatıcı

İnstagram üzerinde fenomen hale gelen diş bakım ürünü olan black powder diş beyazlatıcı resmi satış sitesinde bulunmaktasınız. Bu ürün 30 kapsülden oluşan toplam kullanım süresi 15 gün olan bir üründür.

Black Powder Diş Beyazlatıcı İçerik ve Kullanım Bilgisi

Black powder diş beyazlatıcı ürün içeriğinde nane, sarısabır otu, zerdeçal gibi bitkiler yer almaktadır. Ayrıca kullanımı son derece basit olan black powder diş beyazlatma ürünü şu şekilde kullanılır. Önemli bir hatırlatma yapalım kullanım bilgisini vermeden önce bu kapsüller kesinlikle yutulmaz. Kapsülü açarak diş fırçası üzerine boşaltılan tozu bir kaç dakika dişlerimizi fırçalayarak kullanabilirsiniz. Günde iki defa kullanılması önerilmekle birlikte kullandıktan sonra normal diş macunu ile dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Black powder diş beyazlatıcı rengi siyahtır bu yüzden black powder siyah iz bırakır mı diye merak edenler varsa dişlerimizi temizleyip ağzımızı suyla çalkaladıktan sonra göreceksiniz ki o siyah tozdan kalan eser olmayacak. Yani ürün dişe yapışmıyor.

Black Powder Diş Beyazlatıcı Kampanyaları

Ayrıca fiyat bilgilerini tekrar etmek gerekirse adet fiyatı 39 liradır. 2 kutu fiyatı 69 Türk Lirası olup bir ve iki kutu alımlarda ayrıca 8 lira kargo ücreti sizlere yansıtılmaktadır. 3 kutu fiyatı ise sürpriz indirimli olarak 99 liradır toplam 45 gün kullanımlıktır ve kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Fiyat indirimli fiyattır. Kampanyalı fiyat olup bu fiyatın altından satılmamaktadır. Siyah diş tozu olarak da bilinen bu ürünü almak isteyenler bizi arayarak siparişlerini verebilirler. Alanında ilk defa Türkiye’de satılan bu ürün baya reğabet görmüş olup en çok aranan ürünlerden olmuştur. Kısa süreli fiyat kampanyası 39 lira olan kampanyayı kaçırmayınız.

Hangi Kargoyla Gönderilir?
Firmamız yurtiçi kargo ile anlaşmalı olup bu kargo şirketiyle tüm kargoları dağıtmaktadır. Ayrıca kapıda tek çekim ile de sizlere avantaj sağlamaktadır.

Bu yazımızda sizlere black powder diş beyazlatıcı ürün nedir? Kampanyaları, içeriği ve kullanım bilgileri kısaca verilmiştir. Black Powder diş beyazlatma resmi sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 1. ahmet

  10 Kasım 2016

  Bu ürün odun kömürü tozu olabilirmi

 2. admin

  11 Kasım 2016

  Ürün içerikte yazıldığı gibi sarı sabır bitkisi, nane ve zerdeçal gibi içerikten oluşur.

 3. Müslim

  30 Aralık 2016

  Eczanede satılıyor mu ?

 4. admin

  6 Ocak 2017

  Sayın Muslim ürün sadece internet siteleri aracılı ile satılmaktadır.

 5. Zafer arslan

  15 Şubat 2017

  Bu urunden sifaris vericem de 39 fiyat cikmiyo 59 cikiyo

 6. admin

  17 Şubat 2017

  39 liralık kampanya bitmiştir. Şu an fiyat 59 llradır.

 7. Sultan zengin

  5 Mart 2017

  Peki gerçekten işe yarıyor mu kapıda başka birşey gelmez inşallah ben alacağım da bide bunu sürekli mı kullanmamız lazım bitince eski dislerimiz geri gelmez inşallah

 8. Zehra

  25 Mayıs 2017

  Yurt disina kargonuz var mi?

 9. Murat

  26 Mayıs 2017

  Sayın admin siparişi verdim nereden takip edebilirim acaba?

 10. admin

  26 Mayıs 2017

  Siparişiniz kargoya verilince bilgi mesajı gelir size. Gelmediyse bize ulaşınız. Arkadaşlar takip numarasını iletsinler size.

 11. Gülay

  25 Temmuz 2017

  Yurtdışından sipariş verebilirmiyiz Kargoyla gönderebilirmisiniz? Tabiki Fiat’ı aynı olmalı.

 12. admin

  28 Temmuz 2017

  Yurt dışına gönderim yapmamaktayız.

Yorum Yazın
Black Powder